Een nieuw logo, een nieuwe look en ... een nieuwe naam! Onze dienst Company Media Distribution (CMD) heet voortaan Phil Connect. Die veranderingen maken deel uit van de volledige rebranding van onze Solutions identiteit.
Zomaar een nieuwe naam? Nee, hoor! Inhoudelijk verandert deze dienst niet, maar de naam 'Phil Connect' geeft veel beter weer wat u er precies van mag verwachten:
- Een innovatieve oplossing om digitaal* informatief materiaal of educatieve ondersteuning rond geneesmiddelen, medische hulpmiddelen of andere gezondheidsproducten, te delen met patiënten en/of apothekers via Phil.
*Brochures, folders, gebruiksaanwijzingen, instructiefilmpjes, animaties, links naar webinars, online vorming of websites …
- Garantie op een optimale zichtbaarheid van uw informatief en educatief materiaal bij 90% van de Belgische officina-apothekers.
- De apothekers ondersteunen in hun dagelijkse praktijk zodat zij de beste farmaceutische zorgen kunnen bieden aan hun patiënten bij de aflevering van een geneesmiddel of ander gezondheidsproduct.
Ready to connect?
U ontwikkelt informatief en ondersteunend materiaal voor patiënten of apothekers? Contacteer ons om uw materiaal vlot te verspreiden via Phil Connect.

Phil Connect
Toon allesPhil Connect breidt uit! En dit keer met een primeur: het eerste gamma aan informatief materiaal voor niet-geneesmiddelen is nu beschikbaar. Zo ondersteunen we via Phil Connect apothekers nog beter in hun dagelijkse praktijk.
Phil Connect doet het weer. Dit handige tabblad in de vertrouwde Phil is recent verrijkt met heel wat nieuw materiaal. Via de Korte Berichten en de APBnews brengen we die updates steevast onder de aandacht van de apotheker.
Wilt u uw merk op een geloofwaardige en impactvolle manier onder de aandacht brengen? Dan zijn themadagen rond gezondheid een mooie aanleiding voor een campagne die écht binnenkomt.
Van stappenplan tot instructievideo: via Phil Connect geraakt het vlot bij apotheker en patiënt!
Wist u dat we Phil Connect regelmatig onder de aandacht van de apotheker brengen? In de eerste editie van de Korte Berichten van dit jaar introduceren we alvast de ‘Phil Connect reflex’!