Het Bestuurscomité

  1. ​Om de twee jaar verkiest de Algemene Vergadering vier leden van het Bestuurscomité. Het Bestuurscomité is samengesteld uit de vier verkozen leden: een Voorzitter, een Ondervoorzitter en twee Secretarissen-generaal, samen met de Algemeen Directeur en een lid van het Operationeel Comité. De Voorzitter wordt afwisselend uit elk van de beide taalgroepen gekozen. De Secretarissen-generaal dienen verplicht tot verschillende taalgroepen te behoren. Het dagelijks bestuur van de APB wordt door het Bestuurscomité waargenomen, dat in voorkomend geval de verschillende daarmee verband houdende taken en functies onder zijn leden verdeelt.

  2. ​Voorzitter

    Koen Straetmans

    koen.straetmans@apb.be

    ​Ondervoorzitter

    Georges Verpraet

    georges.verpraet@apb.be

    Secretaris-generaal (FR)

    ​Alain Chaspierre

    alain.chaspierre@apb.be

    ​Secretaris-generaal (NL)

    Michael Storme

    michael.storme@apb.be

    ​Lid van het Operationeel Comité

    Luc Vansnick

    Luc.Vansnick@apb.be

    General Manager, van Rechtswege lid

    ​Luc Adriaenssens

    luc.adriaenssens@apb.be




  • © Copyright 2021
  • Algemene Pharmaceutische Bond
  • All rights reserved
  • Disclaimer